به وب سايت شرکت فرآورده های مهر زیست داروی پاسارگاد
خوش آمديد

در جهت تحقق اهداف و آرمانهای بشر دوستانه و دستیابی به دنیایی سالم و عاری از بیماری ، شرکت فرآورده های مهر زیست داروی پاسارگاد بر پایه توانمندیهای بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران و با هدف صدوردانش فنی تولید داروهای خاص از قبیل پگافرون و میکرورلین توسط دانشمندان و اساتید برجسته علم داروسازی و فارماکولوژی کشورمان و راهیابی به بازارهای جهانی تاسیس گردید.

کيفيت ما


تکنولوژی شرکت پویش دارو انحصارا  از مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی ( ICGEB ) ایتالیا بدست آمده است تا پروتئيین های درمانی نو ترکیب با پایه DNA ٬ هورمونهاي داخلي و لوكوترين هايي كه عملكردهاي ضروري بدن را انجام ميدهند٬ بسازد. توليد اين داروهاي حيات بخش در صنايع دارويي٬ به سرعت  در حال توسعه  اند. تكنولوژي نو تركيبي DNA٬ بالاترين سطح بيوتكنولوژي را بكار ميگيرد كه در آن، ژنهاي انساني براي ساختن هورمونهاي  حياتي و ساير پروتئينهاي بدن،  در باكتري يا ساير سلولها مانند مخمر و يا سلولهاي پستانداران قرار داده ميشوند تا ساختارژنتيكي آنها اصلاح گردد. در عوض٬  اين سلولهاي اصلاح شده ژنتيكي ٬ شروع  به توليد كپي هايي كاملا شبيه به همان  پروشيهاي انساني خود مي كنند.

محصولات ما

 این مجموعه، در یکی از مهمترین گامهای خود، مبادرت به اخذ نمایندگی انحصاری صادرات محصولات تولیدی شرکت پویش دارو نموده است.
با امید به آنکه بتوانیم در آستانه هزاره جدید، در ریشه کن نمودن و درمان انواع بیماریهای بشری و ارتقا بهداشت جهانی نقش موثر و پایداری را ایفا نماییم.

پی دی گراستيم 300 ميکرو گرم

مولکول G-CSF از اولین فراورده های پروتئی...

ادامه

ميکرولين

Microrelin 3.75 mg ( Triptorelin S.R.) Microrelin : is used in the man...

ادامه

پگافرون

پگافرون ® نوع طولاني اثر ملكول اينترفر...

ادامه

پی دی فرون – بی

مطالعات بالینی: مطالعه اثر بخشی و ایمن...

ادامه

پی دی پويتين

کم خونی یکی از مشکلات بسیار شایع در مبت...

ادامه