پی دی فرون – بی

مطالعات بالینی:
مطالعه اثر بخشی و ایمنی PDferon_Bو ريباویرین در بیماران مبتلا به هپاتیت سی در ایران

روش مطالعه:
176 بیمار هپاتیت سی که 115 نفر ژنوتایپ یک بودند و 48 هفته تحت درمان قرار گرفتند و 61 نفر ژنوتایپ 2 و 3 بودند و 24هفته تحت درمان قرار گرفتند. PDferon سه میلیون واحد زیر جلدی سه بار در هفته به همراه ریباویرن خوراکی 12000-1000میلی گرم(بسته به وزن بیمار) مورد استفاده قرار گرفت.

نتیجه:
EVRوSVR به ترتیب 76.1و68.2 بود که کاملا قابل مقایسه با brandهای مشابه است وعوارض جانبی آن نیز نسبت به brandهای مشابه تفاوت چندانی ندارد.

http://www.sid.ir/en/VEWSSID/J_pdf/111320060103.pdf

PDferon-B
اینترفرون آلفا-دو-بی اولین داروی تولید شده با استفاده از تکنولوژی دی-ان-آ نوترکیب و مهندسی ژنتیک است که در این شرکت از سال 1387 تولید و عرضه شده است.

این دارو از بهترین داروهای ضد ویروسی است که با تداخل در عمل نسخه برداری ویروسها در سلولهای آلوده از رشد و تکثیر آنها جلوگیری میکند.

PDferon-B از نظر کیفیت دارویی و ویژگیهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی مورد تایید آزمایشگاه کنترل دارو و غذا وزارت بهداشت و درمان ایران و هم چنین مرکز بین المللی تحقیقات مهندسی ژنتیک و بیولوژی در ایتالیا قرار گرفته است.

مصارف درمانی
هپاتیت مزمن B
هپاتیت مزمن C
لنفوم فولیکولار
ملانومای بدخیم
Hairy Cell leukemia

مراکزی که با شرکت پویش دارو در انجام مطالعات بالینی همکاری کرده اند:
مرکز تحقیقات گوارش و کبد بیمارستان شریعتی، دانشگاه علوم پزشکی تهران
کلینیک هپاتیت سازمان انتقال خون ایران

103 بیمار تالاسمیک، دوز PDferon سه میلیون واحد زیر جلدی سه بار در هفته همراه با ریباویرین به مدت 24-48 هفته دریافت کردند که البته تنظیم دوز به صورت فردی برای بیماران انجام گرفت.

نتیجه:
ETR در این بیماران 63.1 درصد و SVR نیز 56.3 درصد بود. نتایج بدست آمده از این مطالعه نشان داد این دارو به خوبی دربیماران تالاسمیک هپاتیتی تحمل میشود و با سایر اینترفرونهای مشابه تفاوتی ندارد.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19500170

مطالعه اثر بخشی PDferon_B در بیماران مبتلا به هپاتیت مزمن بی (Hbe Ag negative) در ایران

روش مطالعه: 28 بیمار هپاتیت مزمن B که 6-5 میلیون واحد سه بار در هفته به مدت 24 هفته زیر جلدی PDferon-Bدریافت کردند.

نتیجه:
در انتهای درمان 60.7 درصد بیماران پاسخ کامل دادند ( HBV DNA negative and normal ALT) و 4.6 درصد HBsAg seroconvert مشاهده شد که با نتایج خوب بدست آمده از این مطالعه نشان میدهد اثر این دارو با سایر اینترفرونها در این بیماران مشابه است.

http://hepatmon.com/view/?id=279

محصولات ما

این مجموعه، در یکی از مهمترین گامهای خود، مبادرت به اخذ نمایندگی انحصاری صادرات محصولات تولیدی شرکت پویش دارو نموده است.
با امید به آنکه بتوانیم در آستانه هزاره جدید، در ریشه کن نمودن و درمان انواع بیماریهای بشری و ارتقا بهداشت جهانی نقش موثر و پایداری را ایفا نماییم.

پی دی گراستيم 300 ميکرو گرم

مولکول G-CSF از اولین فراورده های پروتئی...

ادامه

ميکرولين

Microrelin 3.75 mg ( Triptorelin S.R.) Microrelin : is used in the man...

ادامه

پگافرون

پگافرون ® نوع طولاني اثر ملكول اينترفر...

ادامه

پی دی فرون – بی

مطالعات بالینی: مطالعه اثر بخشی و ایمن...

ادامه

پی دی پويتين

کم خونی یکی از مشکلات بسیار شایع در مبت...

ادامه